Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,17 zł , zmiana od tamtej pory: -31,62%

traktowanie pracowników a wyniki firmy

Zgłoś do moderatora
Witam akcjonariuszy, temat funduszu socjalnego do którego nikt (z normalnych pracowników salonów) nie ma dostępu powinien zostać poruszony z zarządem firmy, np. wczasy pod gruszą zostały tak zaplanowane aby nikt nie miał możliwości z nich skorzystać, premie świąteczne? nigdy ich nie było pracownicy dostawali co roku na święta bilety do kina - kpina jak na tak dużą firmę, pieniądze są trwonione na podróże służbowe z których nic nie wynika, firma ma problem którego nie potrafi lub nie chce rozwiązać, jeżeli podejście firmy do pracowników się nie zmieni to nie ma co liczyć że zaczną dbać o interesy firmy, jak powiedział kiedyś założyciel marki Ford, jeśli zadbam o pracowników, oni zadbają o klientów. Jest jeszcze temat podwyżek płacy minimalnej, płaca rośnie a Ci co kilka lat temu mieli wyraźnie więcej od lat ich pensja stoi w miejscu i tak kiedyś mieliśmy 1000zł więcej niż minimalna a teraz podwyżkę dostaniemy gdy dojdziemy do granicy płacy minimalnej - żałosne ...

na tym kończę, łudząc się że coś się zmieni.
  • traktowanie pracowników a wyniki firmy Autor: ~Ślązak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,80 2023-01-27 13:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.