Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,85 zł , zmiana od tamtej pory: -31,98%
Wystawiłem 4500 akcji pkc i kurs zbity o11 %.... Dzisiaj wychodzę bo to jest daremne kapitał zamiast zarabiać to się kisi i nie wiadomo jak długo tak bedzie
  • Tragedia. Autor: ~Rekin
  • Re: Tragedia. Autor: ~jxc
  • Re: Tragedia. Autor: ~PytanieDPublicznośc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -16,16% 6,02 2020-10-28 15:37:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.