Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,05 zł , zmiana od tamtej pory: -36,23%

tradycyjnie: jak od 9 PLN: Psy szczekaja a karawana ...

Zgłoś do moderatora
Psy szczekaja na peronie a karawana jedzie dalej.

Szczekaly zawsze i zawsze beda szczekac.

Mam dla nich zla wiadomosc: moje akcje przez okno w te puste brzuchy nie trafia.
Niech szczekaja sobie dalej.
Wyzywaly, wyzywaja i beda wyzywac.
Cisnienia nie mam. Im bardziej wyzywaja tym bardziej widac kto tu mial i ma racje.

Milego weekendu :) karawana toczy sie dalej z usmiechem.

PS. Moze byc wszystko ale te nasze pieski sa pechowe, nie trafiaja. Szczekaly 9 miesiecy temu, wieszczyly krach w marcu, kwietniu, maju. Kiedys trafia, bo i slepa kura trafia ziarno raz na jakis czas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -2,65% 14,70 2022-01-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.