Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,64 zł , zmiana od tamtej pory: -1,91%

Totalna opozycja wycofuje się z prowokacji

Zgłoś do moderatora
 Małżeństwo Stuhrów, Jerzy Owsiak, Janina Ochojska - oni nie tylko działają przeciwko Polsce, ale także działają przeciwko tym imigrantom, których Łukaszenka zwozi, bo on będzie zwoził tak długo, jak to będzie konieczne. Dopóki będą Owsiaki, Ochojskie i Stuhry przy granicy i będą mieli jakikolwiek wpływ na opinię publiczną w Polsce, to Łukaszenka będzie to robił - powiedział publicysta "Gazety Polskiej" Piotr Lisiewicz w rozmowie z redaktor Katarzyną Gójską w programie Telewizji Republika "W punkt".
We wtorek po południu Sejm wysłuchał informacji rządu ws. aktualnej sytuacji na polsko-białoruskiej granicy oraz o podejmowanych działaniach. Głos zabrali premier Mateusz Morawiecki, szef MON Mariusz Błaszczak i szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Odwrót totalnej opozycji 
Wyjątkowo spokojnie, jak na swoje standardy, zachowywali się dzisiaj posłowie totalnej opozycji. Piotr Lisiewicz nawiązał do wypowiedzi Mariana Kowalskiego, który stwierdził, że "Jachiry zostały zamknięte w kiblu". - To dość obrazowo powiedziane, ale faktycznie tak było - powiedział publicysta "Gazety Polskiej". 

- Był sygnał od zwykłych posłów opozycji, którzy mają kontakt z ludźmi w terenie i widzą oni, że ten filmik, gdzie generałowie Skrzypczak, Różański mówią o tym, że żołnierze powinni przestać wykonywać rozkazy, nie cieszy się poparciem - 60 przeciw, 1 za - tak rozkładają się sympatie internautów. Ludzie powiedzieli - i widać to po tych szeregowych posłach opozycji - "jesteście kompletnymi pajacami, jak to robicie, albo agentami wpływu" 

- powiedział Piotr Lisiewicz. 

Narzędzia Łukaszenki 
Gość Katarzyny Gójskiej stwierdził, że ludzie, którzy jeżdżą na granicę i organizują prowokacje "są narzędziem Łukaszenki" - Małżeństwo Stuhrów, Jerzy Owsiak, Janina Ochojska - oni nie tylko działają przeciwko Polsce, ale także działają przeciwko tym imigrantom, których Łukaszenka zwozi, bo on będzie zwoził tak długo, jak to będzie konieczne. Dopóki będą Owsiaki, Ochojskie i Stuhry przy granicy i będą mieli jakikolwiek wpływ na opinię publiczną w Polsce, to będzie to robił - powiedział. 

- Po tych niemających wigoru wypowiedziach posłów opozycji z dzisiaj widać, że chyba jednak mamy szansę wygrać tę rozgrywkę. Co będzie dalej? To wie Vladimir Putin i jego rosyjscy agenci w Polsce. Jeden - już nie będę mówił który - się wysypał, że wie bardzo dużo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 0,15% 13,38 2022-01-14 17:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.