Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,32 zł , zmiana od tamtej pory: 209,77%

TORPOL MEGA ATRAKCYJNY NA TRUDNE CZASY

Zgłoś do moderatora
ZYSK NETTO 29M PLN CZYLI POWINIEN NORMALNIE KOSZTOWAĆ OBECNA WYCENA X 4
BEDA BARDZO DOBRE WYNIKI W 2020 I W 1 KWARTALE 2020. SPADKI NA GIELDACH GŁOWNIE Z POWODU OBAW O SPRZEDAZ FIRM/ BRAK POPYTU A TUTAJ POPYT ZAPEWNIONY DO 2022
CYTAT Z RAPORTU

Na koniec 2019 roku Grupa posiadała portfel zamówień o wartości ok. 3,09 mld zł netto bez udziału konsorcjantów, zapewniający prowadzenie prac do 2022 roku włącznie. Aktualnie długoterminowa, średnia rentowność na sprzedaży brutto posiadanego portfela zamówień na datę Raportu kształtuje się na poziomie ok. 5%, natomiast nieznacznie niższy poziom rentowności na sprzedaży brutto za ostatnie 12 miesięcy (4,7%) wynika z opisanego wcześniej przesunięcia realizacji istotnego projektu Emitenta na pierwszy kwartał 2020 roku i tym samym większego udziału kontraktów realizowanych z niższą rentownością w okresie sprawozdawczym, w szczególności w ostatnim kwartale 2019 roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TORPOL -0,96% 16,48 2021-06-18 14:32:43