Forum Giełda +Dodaj wątek

TOP PICK NEWCONNECT DAY - zaproszenie dla inwestorów

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,

jako Autoryzowany Doradca NewConnect cyklicznie publikujemy od lipca 2012 opracowanie Top Pick NewConnect (dostępne m.in. na http://infinity8.pl/), które do tej pory zaprezentowało inwestorom 18 wyróżniających się podmiotów notowanych na rynku NewConnect.

Stopa zwrotu z hipotetycznego Portfela zbudowanego z Top Pick NewConnect wyniosła narastająco od lipca 2012 roku 57,09%, przy indeksie NCIndex przynoszącym w analogicznym okresie stratę w wysokości 3,04% oraz sWIG80 zysk w wysokości 17,92%.

Naszym sposobem na szersze zaprezentowanie wyróżnionych spółek jest organizowana po raz drugi konferencja TOP PICK NewConnect DAY. Konferencja odbędzie się w dniu 04.04.2013 w Hotelu Intercontinental w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy inwestorów z forum StockWatch.pl zainteresowanych udziałem w konferencji do zgłaszania się poprzez wysłanie Imienia, Nazwiska lub Nicku oraz adresu e-mail na adres: kontakt@infinity8.pl, do dnia 03.04.2013 włącznie.
Na podany adres odeślemy wszelkie szczegóły konferencji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP -1,33% 2,96 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.