Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  210,30 zł , zmiana od tamtej pory: 26,96%

TOP GLOBAL na Steam i 3 miejsce Cyberpunka,jutro dalsze spadki?

Zgłoś do moderatora
https://store.steampowered.com/search/?os=win&filter=globaltopsellers

Za tydzień to będzie na 15 miejscy,a za kilka tygodni na 5 stronie,a 5 strona to sprzedaż dzienna może 100 egzemplarzy i jak to się ma sprzedać w milionach? Bo tylko kilka milionów preorderów utrzymają cene.Jak sprzeda się 1 czy 2 miliony preorderów to będzie porażka.

Tylko nie piszcie że na gogu to się sprzedaje.Akurat Steam jest o wiele bardziej popularny niż gog.Większość graczy korzysta ze Steamu,a nie gog.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,56% 267,00 2019-11-20 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.