Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,50 zł , zmiana od tamtej pory: 10,43%

Top 10 branży PV na GPW (wg kapitalizacji)

Zgłoś do moderatora
Columbus opublikował wczoraj wieczorem rekordowe wyniki za III kwartał 2020. Pokazuje to, że branża fotowoltaiki ma się naprawdę dobrze. Jak wypada gigant na tle 10 największych (pod względem kapitalizacji) spółek z branży PV notowanych na GPW. Sami zobaczcie …
link
 
Co do Unimotu – uprzedzając krytykę – ująłem w zestawieniu TOP10 mając świadomość, że Avia Solar to na ten moment stosunkowo niewielki procent przychodów spółki. Działają w tym segmencie dopiero od maja, ale zważywszy na widoczny rozwój działalności spółki w tej branży zaliczyłem Unimot „zaliczkowo” do tego segmentu.
Podobnie dyskusyjny może być w tym gronie TIM. Fotowoltaika to chyba margines ich działalności  – jednak spółka ta jest często porównana z Grodnem, które celuje w bycie jednym z liderów branży PV w Polsce. Stąd uznałem za zasadne ujęcie TIM w tym zestawieniu.  
  • Top 10 branży PV na GPW (wg kapitalizacji) Autor: kubson77

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -3,05% 12,70 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.