Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 49,21%

Tomasz Morawski vs Sylwester Cacek

Zgłoś do moderatora
Tomasz Morawski na sfinksie dorobił się 250 mln zł (inżynier - założyciel - restaurator z ul. Piotrkowskiej, gdzie kiedyś jadłam w 97 r.). Potem księgowy mu zagrał na opcjach i 90% tego stracił. Powiedzmy, że 30 mln zostało mu w kieszeni. Cacek tak zarządzał, że firma ma dziś 40 mln długów i prawie 200 tys. rośnie każdego dnia. Koniec jest oczywisty, ale mi szkoda BOŚ-ia bo tam jest zaciągnięty największy kredyt prawie 70 mln. Upadłość powinna już nastąpić i nie rozumiem skąd to ociąganie zarządu.
Cacek jest słaby bo dobrał słaby zarząd i efektem jest upadłość. Jest też byłym wojskowym, zatem zdaje sobie sprawę z błędów dowodzenia (zarządzania) i ma świadomość, że jako prezes przegrał i musi zgasić światło.
-----------------------------------------------------------
Tak się kończy megalomania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 17,13% 0,38 2020-12-01 16:47:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.