Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  131,60 zł , zmiana od tamtej pory: -23,56%

@tomaslfc14

Zgłoś do moderatora
czy powoli nie zaczyna się sprzedaż faktów na deweloperce?
domdev opuściłem dawno (może trochę za szybko) podobnie archicom, został mi tylko budex, ale w sumie tylko dlatego, że sprzedali deweloperkę. pani prezes też sprzedaje.
wiatr_z_profesora naganiał kiedyś na asbisie, opowiadając jak to Wam tutaj tłumaczył, że bedzie tu 200.
widząc jego zachowanie na asb, nie zdziwiłbym się jakby się on stąd ewakuował. ale może to tylko moje uprzedzenie do tego typa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,40% 100,60 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.