Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -5,71%

to was tu laduje Kenobi? przeczytajcie

Zgłoś do moderatora
tak sie chwalil :)

Re: Zasypie to bo i tak nie wyjde.. Autor: kenobi [88.156.212.*] 2021-11-09 14:46
IZS - zbieram z ukrycia, jak bede mial 200k-300k to pompuje i ubieram. Screeny juz tam są :)
Myślę, że do 7-miu wybiję na rajd grudniowy, a potem ulica i ja zrzucę. Obaczym..
Sin-a jeszcze od 9 gr bym wziął, na razie drogi jest i nie wrócił poniżej 10 gr (dawne ciasteczka). Na radarach w każdym razie, pozdr. J.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,00% 2,64 2022-05-27 16:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.