Forum Giełda +Dodaj wątek

To przecież Genialna analiza Giełdy !!!

Genialna czyli zwracająca uwagę tylko na to co ważne. Zaraz zabłyśnie pełnym światłem blask mojego Geniuszu....Zaczynam...Załóżcie okulary aby blask mojej Mądrości was nie oślepił...Korekta wzrostów przybrała postać korekty płaskiej na WiG20 i podobne formacje możemy znaleźć na Gancie, Mostostalu Zabrze, Getinie, MCI,KGHM, Intercars, JWConstruction..i wielu wielu innych. Z takiej formacji statystycznie prawie zawsze następuje silna kontynuacja wzrostów. Część spółek w ogóle nie spada a jedynie zmniejszyła dynamikę wzrostów. Wniosek jest jednoznaczny graniczący z pewnością że jesteśmy przed najbardziej zyskowną trzecią podfalą tej fali. Ktoś kto nie będzie miał teraz akcji może stracić ostatnią szansę na duży zysk w tym roku. Zwykle kolejne korekty wzrostów mają inny kształt więc trzeba oczekiwać że czwarta podfala będzie dynamicznym lecz krótkim spadkiem więc lepiej przeczekać ją poza rynkiem. Ostatnia wzrostowa fala będzie krótka i skupi się na wybranych spółkach więc trzeba ją wykorzystać na ostrożne wycofanie się z rynku ponieważ od połowy czerwca powinna zacząć się na Giełdzie prawdziwa masakra trwająca do końca roku. Kapitał spekulacyjny który teraz sztucznie pompuje kursy spółek będzie zainteresowany głębokim spadkiem aby móc od nowego roku znowu bezpiecznie zarabiać....To oczywiście jest tylko moja prognoza. Ale od półtora roku moje prognozy z niezwykłą dokładnością wyprzedzały rzeczywiste zachowanie indeksów. Obecną falę wzrostową zapowiadałam rok temu w marcu jako moment mojego powrotu na giełdę. Tak dokładnie się stało. Czy teraz będę miała rację? Zobaczymy. Ale lekceważenie tego co piszę byłoby świadectwem czystej głupoty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS -5,75% 172,00 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.