Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 117,50%

To prawde że EUVIC przejmuje eonetworks ?

Zgłoś do moderatora
Na mieście mówią że Euvic chce wejść w ten sposób na giełdę. Oznaczało by to emisję eon dla udziałowców euvic w zamian za wkład udziałów euvic. Pytanie jak duża miałaby być ta emisja i jak to wpłynie na wartość udziałów obecnych akcjonariuszy eon, w tym prezesa Piecha.
Aktualnie wycena eon jest ekstremalnie zaniżona (oceniam że o jakieś 200%) natomiast euvic można spokojnie wycenić na jakieś 300-400 mln zł. To by dawało emisję ok 12-14 mln nowych akcji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EONET 28,89% 17,40 2021-05-05 12:24:57