Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,05 zł , zmiana od tamtej pory: -13,08%

To paniczna ucieczka inwestorów

Zgłoś do moderatora
Polski rząd a raczej działacze PiS związani z Morawieckim, chcą za wszelką cenę utrzymać się u wladzy. Morawiecki i jego team wie, że jak odejdzie z funkcji premiera nie będzie miał szans na nic innego bo jest bez zaplecza politycznego. Dlatego wymyślaja nowe sposoby przekupywania wyborców A to widzą inwestorzy i widząc też plajte gospodarczą wolą się wycofać. Mówienie o szczególnych stratach na GPW bo Polska jest krajem frontowym nie znajduje żadnego uzasadnienia. Najbardziej tracą banki i spółki skarbu państwa bo muszą skupowac polskie obligacje i na tych straty kapitałów są ogromne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,17% 24,38 2022-09-26 15:59:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.