Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: -20,86%

to nie może nie wyjść

Zgłoś do moderatora
Z punktu widzenia pacjentów zmiany legislacyjne umożliwiające uprawę konopi medycznej w Polsce są bardzo ważne. Równie ważne jest poszerzanie wiedzy na temat zdrowotnych właściwości marihuany. Być może nawet w ramach studiów medycznych powinien być to stały element programu nauczania. Coraz szerzej i głośniej mówi się o pozytywnych, zdrowotnych aspektach stosowania konopi w lecznictwie, ale nie tylko. Powstają przecież kosmetyki w oparciu o konopie. Finalnie chodzi o to, aby ten produkt był łatwiej dostępny-konopie to przyszłość

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA -0,34% 2,77 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.