Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: 10,89%

To nie jest zemsta Obajtka!

Zgłoś do moderatora
Sternik jest bardzo zdenerwowany. Stosuje standardowe triki. To jest normalne, że po takim długim górnym cieniu dołuje 30%. Nie pomyślał, że tu silne łapy trzymają akcje. Idzie w zaparte. Gdyby to była zemsta Obajtka nie poszłoby powyżej 8.35. Zatem , nie bać się tylko brać. Tygodniowego tak mocno nie schłodzą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,23% 8,76 2023-11-30 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.