Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,56 zł , zmiana od tamtej pory: -13,11%

To nie instrukcja,tylko przykładowe demo.

Zgłoś do moderatora
Piatek- zakup 1000 akcji x 15 aktywnych forumowiczów i ...kolejny piątek zakup 1000 akcji x 25 aktywnych forumowiczów...następny piątek po 1000 akcji x 40 nowych ..Grudzień 2021 cena za 1 akcje 70zł.

Definicja mega wzrostów na polskiej papierowej maszynce tylko przez pomyłkę nazywanej giełdą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AFHOL -1,04% 5,70 2021-10-25 16:47:29