Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -30,77%

-To może być złoty graal-

Zgłoś do moderatora
Dla przypomnienia to co poniżej plus nowa gra

Projekt Ice Code Games otrzymał grant na projekt o wartości prawie 5,5 mln zł w konkursie GameINN na projekty badawczo-rozwojowe.

Spółka będzie pracować nad projektem o nazwie DEMIURG - system tworzenia treści gier wideo wspomagany sztuczną inteligencją dla gier wideo z widokiem z góry.

Celem tego projektu jest opracowanie innowacyjnego produktu w postaci systemu tworzenia treści wspomaganego sztuczną inteligencją, ułatwiającego produkcję gier wideo za pomocą kamery z widokiem z góry na dół.

Głównym celem rezultatu projektu jest skrócenie czasu potrzebnego do wykonywania rutynowych i pracochłonnych czynności, które obarczone są dużym ryzykiem błędu ludzkiego. Cel zostanie osiągnięty między innymi poprzez otagowanie wszystkich komponentów gry. Sztuczna inteligencja przeanalizuje tagi, ich strukturę i relacje między nimi, aby zapewnić projektantowi sugestie dotyczące komponentów, które można lub należy dodać do zaprojektowanego obiektu gry.

Grupą docelową rozwiązania są małe i średnie przedsiębiorstwa zajmujące się grami typu top-down view, stanowiące około 23% rynku gier. Tematyka projektu będzie dystrybuowana za pośrednictwem sklepu internetowego producenta silnika do gier Unity. Inwestycja zaowocuje wdrożeniem innowacyjności produktowej w skali globalnej w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach projektu.

Aby osiągnąć zamierzony cel, powstanie system zintegrowanych narzędzi, w ramach których nastąpi asysta AI. W skład systemu DEMIURG wchodzą: Podsystem referencyjny i analityczny, Podsystem edytorów treści, Podsystem walidacji oraz Narzędzie do modyfikacji.

Wdrożenie systemu DEMIURG w ramach działalności gospodarczej Wnioskodawcy skutkować będzie wzrostem zdolności produkcyjnych Wnioskodawcy w zakresie produkcji dziczyzny. Ponadto rozszerzy rynek docelowy Kandydata na twórców gier i prosumentów, co spowoduje dalszy wzrost konkurencyjności firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AVATRIX -3,57% 1,08 2021-12-08 16:49:14