Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: 101,69%

To koniec umowy ramowej z MDI ?

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MDI-ENERGIA-S-A-Wygasniecie-Umowy-na-budowe-Elektrowni-Fotowoltaicznych-7782368.html

Tak to jest z chińczykami. To praktycznie koniec umowy ramowej z MDI. 41 farm poszło się pie....ć. I do tego ciążąca nad nami emisja akcji. Wqrwiają mnie firmy które każdy wzrost wartości traktują jako okazję do dodruku akcji. W obecnej sytuacji cena emisyjna prawdopodobnie po nominale, góra po 1,50 pln. Wzrośnie kapitalizacja a wartość księgowa na jedną akcję bardzo spadnie. A niech to szlag trafi. Ktoś wiedział że ta umowa to ściema i wywalał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -1,65% 4,76 2021-11-26 16:41:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.