Forum Giełda +Dodaj wątek

To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ???

Zgłoś do moderatora
Zarząd Infinity S.A. informuje, iż w związku z wszczęciem postępowania w celu wykonania zabezpieczenia roszczenia o zapłatę kwoty PLN 100 000,00 (raport bieżący Spółki nr 31/2010), Spółka powzięła informację o zajęciu na powyższą kwotę praw majątkowych należnych jej od Online Expo Polska Sp. z o.o

Co oni będa mieć? (oprócz wsparcia mistrza Tymosia)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09