Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,79 zł , zmiana od tamtej pory: -11,58%

To już chyba wiadomo dlaczego automat 1231 blokował wzrosty

Zgłoś do moderatora
Najlepsze wyniki kwartalne od lat, grant na badania od ABM, rekordowa umowa z Arabią Saudyjską, super strategia, a kurs, który po takich info powinien wystrzelić na jakieś min. 12 zł...ciągle spadał. Im lepsze info tym był większy spadek, większy wysyp trolli spadkowych i cały czas automat 1231 sterujący kursem.

To chyba już wiadomo po co to wszystko było:

"Niektórzy członkowie Rady Nadzorczej Spółki oraz Prezes Zarządu poinformowali Spółkę, że zamierzają wziąć udział w procesie procesu budowy książki popytu a następnie nabyć akcje Spółki jako inwestorzy, zwiększając tym samym swoje zaangażowanie w kapitale Spółki".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,09% 6,00 2023-02-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.