Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,95 zł , zmiana od tamtej pory: -89,35%

To już było

Zgłoś do moderatora
Zdaję sobie sprawę, że to, co zaraz napiszę widzieliśmy/czytaliśmy wiele razy, ale... ktoś te akcje wczoraj zbierał (i ktoś wyrzucał). Właściwie, jestem trochę zdziwiony, że tak mało spadło. Mam akcje i czekam na nieco wyższe poziomy. Widzę szanse wzrostu do poziomu 12zł przed wypłatą dywidendy, potem pewnie trochę spadnie. Pozdrawiam, <><

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 4,95% 1,06 2021-05-07 11:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.