Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,86 zł , zmiana od tamtej pory: 200,13%

To jest forum dotyczące inwestycji w daną spółkę czy forum polityczne ?

Zgłoś do moderatora
Bo widzę,że niektórzy chyba pomylili fora jak poniżej.Nie interesuje mnie kto jest za PiS-em ani za PO.Chcę czytać tylko wiadomości i tematy na tym forum dotyczące tej spółki a nie jakieś śmieci na temat polityki.Nie karmić się nawzajem wywodami na temat polityki bo to forum nie jest od tego.I tak nie odpowiem komuś kto wyskoczy z polityką teraz bo nie karmię troli i mądrym ludziom radzę to samo....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 2,59% 47,60 2020-06-04 11:39:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.