Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -37,19%

To jednak dobry papier

Zgłoś do moderatora
To jednak dobry papier
Przesiedzialem pol nocy
3 gry w TOP 10, z czego "Cyjin: The Cyborg Ninja" z ogromna sprzedaza.
Zaczerpnalem rowniez wiadomosci od innych wiarygodnych testujacych gry i oni z niecierpliwoscia czekaja na kontynuacje gry ktura ukaze sie w styczniu - podobno poprzednia wersja byla hitem.
Wiec zapakowalem dzis i czekam.
  • To jednak dobry papier Autor: ~Janusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 4,69% 0,08 2023-12-01 16:49:52