Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: -1,97%

To jeden z najbardziej zakaźnych wirusów, o jakich wiemy

Zgłoś do moderatora
To poważna sprawa. To jeden z najbardziej zakaźnych wirusów, o jakich wiemy. Na tym poziomie, co odra czy ospa wietrzna - powiedziała Walensky w rozmowie z CNN. Wariant Delta jest za to bardziej zakaźny niż wirusy wywołujące MERS, SARS, Ebolę, przeziębienie, grypę sezonową i ospę prawdziwą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INNOGENE -1,13% 9,20 2021-10-20 15:24:05