Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: -1,67%

To jaki obstawiacie jutro wynik za 3 kwartał G.HOLDINGU?

Zgłoś do moderatora
Ja myśle ze 29 mln zlotych.Ale kurs nie zakonczy dnia na duzym plusie.Mysle ze okolo 2%-3% na plus.WZROST kursu za 3 kwartal jest juz za nami.(Z 1,4 NA 1,9).Dalsze wzrosty badz spadki oparte beda o wyniki roczne.lub o jakies info.Ciekawostka jest przyspieszenie raportu takze przez gnb.Gdy bedzie lepszy niz oczekuja analitycy moim zdaniem bedzie mialo to napewno pozytywny wydzwiek na kursie holdingu.2zl w mojej opinii w tym roku raczej nie peknie.jezeli chodzi o dzialalnosc podstawowa instytucji chyba ze pojdzie informacja ale to sa zdarzenia jednorazowe . Spodziewal bym sie go za okolo 2 miesiace.Jakie uwazacie ze beda wyniki za 3 kwartał?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,56% 1,77 2019-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.