Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,14%

To co najważniejsze w raporcie:

Zgłoś do moderatora
Co istotne, w pierwszym kwartale Spółka rozpoczęła intensywną akcję promocyjną produkowanych przez siebie nowych systemów montażowych - balastowych na dachy płaskie REM – 23. Jest to niezwykle łatwy w montażu uniwersalny system do montażu bezinwazyjnego. Spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem rynku profesjonalistów w kraju i w Europie. Dążąc do podnoszenia standardów jakości Spółka rozpoczęła proces standaryzacji i certyfikacji swoich produktów przez TÜV Rheinland. Pozwoli to na znaczące poszerzenie rynków i grup odbiorców. Spodziewane jest zakończenie tego procesu w drugim kwartale. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -1,60% 4,92 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.