Forum Giełda +Dodaj wątek

to była za duża spekulacja

Zgłoś do moderatora
to był przykład totalnej spekulacji. nagle na forum pojawiło się wiele osób i zainteresowanie spółką gwałtownie wzrosło. dziś już po tym śladu nie widać. obroty spadły gwałtownie w dół tak samo jak gwałtownie w górę wzrosły. tak samo jak kurs akcji.
teraz tylko pojawia mi się jedno pytanie czy warto będzie kupować po 1 zł ?
czy część z tych kolorowych perspektyw, które przedstawiali niektórzy się spełnią przynajmniej w 10 % ?
wygląda mi na to, że szybko tu większego odbicia nie zobaczymy. koło 700 % w niecałe 3 czy 4 tygodnie robi totalne wrażenie. ale teraz każdy chyba się zastanawia nad fundamentami.
wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.
dzięki za tak duży wzrost. niedługo na MADKOM zobaczymy podobną sytuację, ale popartą twardymi fundamentami, a nie tylko życzeniami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -0,42% 0,24 2022-09-23 16:11:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.