Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,50 zł , zmiana od tamtej pory: 135,56%

Tłumaczenie komunikatu

Zgłoś do moderatora
Zarząd Photon Energy N.V. informuje, że zamknął kolejną długoterminową umowę o dofinansowanie projektu na dodatkowe 20,1 MWp własnego portfela elektrowni fotowoltaicznych na Węgrzech. Portfolio obejmuje 29 indywidualnych elektrowni fotowoltaicznych licencjonowanych przez KÁT w lokalizacjach Monor, Fertőd, Kunszentmárton, Taszár, Mályi i Tata.
Osiem projektów (5,6 MWp) w Monorze zostało oddanych do użytku w październiku 2019 r., Pięć projektów (3,5 MWp) w Fertőd i dwa projekty (1,4 MWp) w Kunszentmárton w listopadzie 2019 r. Oraz trzy projekty (2,1 MWp) w Taszár na początku Grudzień 2019 r. Oczekuje się, że w I kwartale 2020 r. Zostaną uruchomione dodatkowe trzy projekty w Mályi o łącznej mocy 2,1 MWp i osiem projektów w Tata o łącznej mocy 5,4 MWp.
Finansowanie w wysokości 5,93 miliarda HUF (17,9 miliona EUR) jest udzielane przez K&H Bank, węgierską spółkę zależną belgijskiej grupy KBC Group NV oraz jedną z największych węgierskich firm bankowych i usług finansowych, a także wiodącego lokalnego gracza w finansowaniu projektów. 15 lat.
Po udanym refinansowaniu naszej pierwszej grupy 17 instalacji fotowoltaicznych na początku tego roku transakcja ta stanowi kolejny kamień milowy w naszej strategii ekspansji na Węgrzech. Zbudowaliśmy i wstępnie finansujemy elektrownie z wpływów z naszej emisji obligacji w EUR. Refinansowanie drugiej grupy 29 elektrowni fotowoltaicznych podłączonej do sieci za pomocą K&H Bank to duży krok naprzód w naszej strategii na rynku węgierskim polegającej na budowie co najmniej 75 MWp elektrowni fotowoltaicznych dla naszego portfela do końca 2021 r. Ten krok pozwala nam uwolnić znaczną płynność i budować kolejne projekty na Węgrzech w przyszłym roku.
Photon Energy świadczył usługi inżynieryjne, zaopatrzeniowe i budowlane dla wszystkich elektrowni poprzez spółkę zależną Photon Energy Solutions HU Kft. Spółka zależna Grupy Photon Energy Operations, HU Kft, zapewni długoterminowe monitorowanie, a także usługi operacyjne i konserwacyjne dla elektrowni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,93% 10,60 2020-10-27 15:33:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.