Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: -26,17%

Tłum nie tylko słucha czasem rozumie prekursorów

Zgłoś do moderatora
Nie ma takiej Spółki na GPW która dba o akcjonariat. Nie ma ludzkiego podejścia władzy do wiary. A w BPC zawsze jest szacunek i otwartość. Reeilucyjne ponysły są jak paliwo. To nie spekulowanie tylko rewolucja. Nowe myślenie. Nowe podejście do słowa Działalność. Aktywność. Nowatorstwo.
Spalili BPC jak Czarownice w Średniowieczu. Przeproszą. Kwestia czasu. Nikt sie nie cofnie.
  • Tłum nie tylko słucha czasem rozumie prekursorów Autor: ~Zen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC -12,00% 0,22 2022-12-09 15:26:14