Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,26 zł , zmiana od tamtej pory: -2,21%

Timecampowi b sprzyja kryzysk Covidowy

Zgłoś do moderatora
timecamp wypłaca dywidendę i świętuje rekordowe wyniki , ich Hey space połaczenie Slacka i Trello sprzyja pracy zdalnej jak nic. innego. To jest potencjał Livechata. Jest duża szansa na giełdowy debiut i ogromny sukces. Timecamp kilka dni temu ogłosił nową odsłonę , nowe logo i nową strategię.
A patrzac na ilosc postów to już chyba wszyscy bywalcy tego forum sprzedali akcje bo nikt nic nie pisze. Skup widocznie działa i ograbia z akcji a niwiniątka nieswiadomie idą na rzeź i dają się oskubać. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,21 2021-09-17 14:33:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.