Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: 168,57%

The Big Thing Is Coming...

Zgłoś do moderatora
Wczoraj ok. 20.00 na FB Movie pojawił się krótki post "Movie Games X Pixel Crow. The Big Thing Is Coming...". Może to oznaczać tylko, że szykuje się dobra współpraca, ale komunikat prowokuje do pewnych spekulacji. Może ogłoszą premierę Total Alarm, może prace nad Beat Cop 2, może jeszcze coś innego - jakiś nowy, ciekawy tytuł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 1,08% 94,00 2020-10-27 16:37:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.