Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,96 zł , zmiana od tamtej pory: -31,57%

The 2019 novel coronavirus (2019-nCoV) – transmission, symptoms and trea

Zgłoś do moderatora
Podczas infekcji dochodzi do obrzęku tkanki płucnej oraz napływu komórek zapalnych. Powoduje to złuszczenie na-błonka pęcherzykowego oraz niszczenie przegród pęche-rzykowych. Uszkadzany jest również śródbłonek naczyń płucnych(19). Zmiany te mogą powodować zarówno stosun-kowo łagodne zaburzenia czynnościowe, jak i ARDS, pro-wadzący do zgonu chorego.

https://www.pfizerpro.com.pl/sites/default/files/pediatria_4_2019_wawrzyniak_koronawirus_2019-ncov_pl.pdf

Według naukowców opatentowana przez Polaków cząsteczka 1-MNA daje nadzieję na walkę z procesami starzenia się organizmu. Potwierdzają to badania przeprowadzone w 2013 roku w ośrodkach Swiss Federal Institute of Technology (ETH) Zurych, w Szwajcarii i Harvard Medical School, Boston w USA. Wyniki uzyskano mierząc długość życia Caenorhabditis elegans, organizmów stosowanych jako biologiczny model starzenia się̨ ludzi.
Skuteczność i bezpieczeństwo innowacyjnej cząsteczki potwierdziły liczne badania, m.in. badania kliniczne na pacjentach z dislipidemią. Bezpieczeństwo 1-MNA zostało też poddane szczegółowej ocenie przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Przeprowadzona ocena naukowa wykazała, że 1-MNA jest bezpieczne w stosowaniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o 1-MNA, to wejdź na stronę 1-mna.pl.
  • The 2019 novel coronavirus (2019-nCoV) – transmission, symptoms and trea Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 2,74% 7,50 2022-01-26 16:45:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.