Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,62 zł , zmiana od tamtej pory: 7,12%

That hurt - S&P500

Zgłoś do moderatora
dziś jeszcze spokojnie w klasycznym stylu grillują byka robią z niego steak, ale jutro dane o inflacji i tylko naiwny myśli że inflacja przy ropie w lipcu a więc zapasy ze średniej właśnie z czerwca będzie niższa. Przecież paliwa nie spadają na stacjach w ich galonych w realtime jak w Chicago....

I jak to się mówi: ALARM!
https://images89.fotosik.pl/612/73108e5911e71459.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO 2,46% 14,59 2022-12-02 17:03:08