Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: -39,34%

TFI Capital Partners – podsumowanie 2015 / oczekiwania 2016

Zgłoś do moderatora
W ciągu ostatnich pełnych czterech kwartałów (październik 2014 - wrzesień 2015) wartość WIG, indeksu szerokiego rynku akcji GPW, spadła o 9,2%. WIG20, indeks największych spółek, spadł jeszcze mocniej, bo aż o 15,2%. Pomimo tak trudnego rynku subfundusze CP FIZ zanotowały stopy zwrotu +29,8% (CP Private Equity) oraz +23,1% (CP Absolute Return).

Więcej: http://pandl.pl/aktualnosc/items/capital-partners-4654.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,40% 1,28 2023-05-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.