Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,00 zł , zmiana od tamtej pory: -46,43%

też dostaliście dzisiaj ten spam od nich?

Zgłoś do moderatora
jakiś 'newsletter' o ostatnich dokonaniach Towera , rozsyłany przez 'agęcję pijar'

to już jakaś krańcowa desperacja z ich strony? ja takiego newslettera chyba nie zamawiałem? nie pamiętam żeby jakąś informację o RODO mi przesyłali ?

czemu prezesik , który publicznie się zarzekał że nie zrobi emisji poniżej STU złotych, teraz nie kupi sobie po 28? przecież jeszcze PRZED emisją 'opłacało mu się' kupować i po 60? aha no ale to było PRZED emisją... w której nadział jeleni po 45 zł i dam głowę że jak to dopchnął to pękał ze śmiechu i teraz jest megazadowolony ze swojej przebiegłości.

no nic gratulacje prezesiku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 3,45% 15,00 2021-10-28 10:58:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.