Forum Giełda +Dodaj wątek

Termo-Rex nie wzbudził emocji

Zgłoś do moderatora
Na NewConnect powitaliśmy kolejną spółkę. Była nią Termo-Rex S.A., a sam debiut okazał się neutralny, bo w pierwszym notowaniu na instrumentach Emitenta nie zawarto żadnej transakcji:

http://www.debiutync.pl/debiuty/141-ostatnie-debiuty/9664-termo-rex-nie-wzbudzil-emocji
  • Termo-Rex nie wzbudził emocji Autor: ~monika

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TERMOREX 0,00% 0,56 2023-06-07 14:44:58
2023-05-24
Wyniki finansowe
2023-04-27
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe