Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,26 zł , zmiana od tamtej pory: -14,16%

Teraz przez te ostatnie dni to tylko korekta w locie!!!

Zgłoś do moderatora
Przez parę ostatnich dni mieliśmy do czynienia z płytką korektą w locie. Świadczą o tym malutki wolumen i oczywiści brak lokalnej dystrybucji. W dołku było bardzo dużo kupione po 0.85 zł - to co teraz sprzedali w szczycie nijak się ma do tego co kupili w dołku !!!
Dodając do tego, że najwięksi akcjonariusze podpisali dokumenty o tym , że nie będą sprzedawać akcji prze ponad rok to powiem Wam szczerze zaczynamy dopiero 3 falę Eliota według "Teorii fal Eliota" - DO KOŃCA SIERPNIA 2022 tu może być spokojnie 5 złotych za akcję :)

Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -2,02% 1,94 2022-10-05 15:36:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.