Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

Teraz już wiadomo pod co to rośnie - info!

Zgłoś do moderatora
To już wiadomo pod co tak rośnie.

https://strefainwestorow.pl/artykuly/fundusze-inwestycyjne/20210107/fundusze-gieldowych-tfi-2020


W zestawieniu pomijamy Altus TFI, które ma odebraną licencję na zarządzanie aktywami. Trzeba jednak podkreślić, że Rockbridge TFI, które jest kontrolowane przez Altus TFI, radzi sobie w zakresie zarządzania aktywami całkiem nieźle, a jeden z funduszy – Rockbridge Gier i Innowacji – zajął 3. miejsce wśród najlepszych funduszy 2020 roku pod względem stopy zwrotu (wypracował 69,15% zysku).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -2,62% 1,86 2023-06-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.