Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,34 zł , zmiana od tamtej pory: 12,44%

teraz już mogę ! napisałem to dzisiaj rano

Tak jak wspomniałem wczoraj, wasze dywagacje na temat BOS były warte funta kłaków.
Wczoraj w dwóch wpisach delikatnie sugerowałem, że korekta ma się ku końcowi. Niestety oba wpisy zostały wycięte w mig.
Pewnie komuś bardzo na tym zależało.
Gdy po raz pierwszy kupowałem te akcje w pobliżu historycznego minimum, napisałem, że moim zdaniem wzrosną co najmniej 90%
Teraz chcę to jedynie potwierdzić.
Zapewne nie uszedł waszej uwagi duży wolumen pod koniec sesji 27.12 bm
Tam postanowiłem odkupić posiadany pakiet a następnie kupowałem te akcje stawiając zlecenia kupna jak najniżej.
Ostatni pakiecik po 10.22 wpadł mi jeszcze dzisiaj rano.
Już nie będę kupować BOS, teraz jak zwykle musicie kupować te akcje WY i powiem szczerze liczę na was, że weźmiecie się do roboty i to już, bo potem będziecie jedynie podziwiać wzrost jaki nastąpi.
Patrząc w perspektywie 60 minutowej mieliśmy do czynienia z klinem spadkowym, czyli formacją charakterystyczną dla hossy i odwrócenia trendu. Patrząc zaś w szerokiej perspektywie na wykres dzienny, łatwo dostrzeżemy budującą się formację odwróconej głowy z ramionami.
Ale pamiętajcie, analizy technicznej nie było, nie ma i nie będzie, a tylko od czasu do czasu taki kit wciska wam kolorowy wiatr.

Oczywiście możecie sobie siedzieć na Autopartnerze do końca świata, mnie nic do tego.
Ale wszystkich na tym forum pozdrawiam i tyle.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AUTOPARTN 1,04% 4,88 2017-11-17 16:34:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl