Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: -11,35%

TERAZ JUZ JESTEM ZANIEPOKOJONY

Zgłoś do moderatora
ZRZUCAM PAPIER, BO JEST NA MEGA ++++ ZEBY OPKUPIC SIE NA WYPRZEDAZY, A TU JAKAS SWIN..IA MODERATOR REANIMATOR TRZYMA PAPIER!!!!!!!!!!!!

TO MOJE ZLECENIE, NIE JEST NA ZADNYCH WIDLACH A ZLECENIE STOI.
TERAZ JUZ WESZE ZMOWE POMPOWANIA PAPIERU FALSZYWYMY INFO PO TO, ZEBY KTOS NA GORZE POWOLI ZRZUCAL
DO DZIS MYSLALEM, MINIMALNE SPADKI PODCZAS RZEZNI NA GPW BYLY SILA PAPIERU, TERAZ PODEJRZEWAM ZE TO TYPOWE GEPEWU CWANIACTWO KRYMINAL KTORY NIE MA KONSEKWENCJI!!!!

JESLI UNOSZE SIE EMOCJAMI I PISZE BZDURY, TO PROSZE W KULTULARNY SPOSOB MNIE OSWIECIC!

JUZ PUSZCZOO ALE DLACZEGO WCZESNIEJSZE PKC NIE PRZESZLO?!
  • TERAZ JUZ JESTEM ZANIEPOKOJONY Autor: sebastian_successful_investor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 2,82% 16,40 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.