Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,86 zł , zmiana od tamtej pory: 43,30%

Teraz czekam na spadki. Jak zmiana stanu posiadania zmienia oczekiwania.

Zgłoś do moderatora
Kupilem w zeszłym roku 5600 akcji za 190 000zl, teraz sprzedałem za 310 000, zysk 120 000, można czekać na spadki. Mogłem zarobić 15 000 więcej ale pazerność mnie zgubiła. Zobaczę co się stanie do połowy września? Może trafi się jakaś głębsza korekta? Może wymyśla wakacje kredytowe? Kryzys w Chinach itp Do tej pory było odwrotnie, plulem na frankowiczow, rząd co wakacje kredytowe rozdawał itd A teraz.... marze o tym. Pozdrawiam i życzę planty na giełdzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -0,28% 77,18 2023-11-30 17:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.