Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,98 zł , zmiana od tamtej pory: -9,31%
Teraz będzie można zarobić za około 16 sesji teraz kupując trzeba liczyć się ze strata. Potrzyma do 9 sierpnia te okolice potem mocny dół. 18 sierpnia zacznie się wzrost trzeciej fali po majowym dolku. Bedziee to przedostatnia fala w tym roku. Będzie to przełom września i października. Potem do około 20 grudnia czekamy na nowe minima
  • Teraz Autor: ~And123
  • Re: Teraz Autor: ~And123
  • Re: Teraz Autor: ~joko
  • Re: Teraz Autor: ~And123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CYFRPLSAT -0,06% 18,12 2022-12-08 17:00:00