Forum Giełda +Dodaj wątek

teoria spiskowa - kto sypaczem?

Zgłoś do moderatora
sypacz z rynku zniknął ok 1 lutego
a teraz coś o okresach zamkniętych w spółce: (ze strony orzelsa.com)

1 - 15 luty - okres zamknięty związany z pracami nad przygotowaniem i publikacją raportu kwartalnego za IV kwartał
Zgodnie z art. 159 ust. 1 i ust. 1a Ustawy, osoby, o których mowa w art. 156 ust. 1 pkt. 1 lit. a Ustawy, tj. każdy kto, posiada informację poufną w związku z pełnieniem funkcji w organach ORZEŁ S.A., posiadaniem w ORZEŁ S.A. akcji lub w związku z dostępem do informacji poufnej z racji zatrudnienia, wykonywania zawodu, a także stosunku zlecenia lub innego stosunku prawnego o podobnym charakterze, a w szczególności: członkowie zarządu, rady nadzorczej, prokurenci lub pełnomocnicy ORZEŁ S.A., jej pracownicy, biegli rewidenci albo inne osoby pozostające z ORZEŁ S.A. w stosunku zlecenia lub innym stosunku prawnym o podobnym charakterze, nie mogą w czasie trwania okresu zamkniętego

  • teoria spiskowa - kto sypaczem? Autor: ~hoczimin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 4,85% 2,16 2022-05-27 13:58:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.