Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,60 zł , zmiana od tamtej pory: -80,80%

TenderHut odnotowuje rekordowe wyniki za wrzesień

Zgłoś do moderatora
Cytat:"TenderHut szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 6,55 mln zł
W ujęciu sumarycznym po trzech kwartałach 2021 r. Grupa TenderHut wypracowała prawdopodobnie przychody ze sprzedaży na poziomie 43,93 mln zł, co stanowi wzrost o 36% w stosunku do okresu styczeń – wrzesień 2020 roku."

Źródło: https://comparic.pl/tenderhut-odnotowuje-rekordowe-wyniki-za-wrzesien/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT -2,88% 10,10 2023-12-01 13:11:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.