Forum Giełda +Dodaj wątek

Ten wykres pięcioletni cen jest do bani.

Zgłoś do moderatora
Posiadałem trochę akcji UniCredito w przeszłości i je sprzedałem przed scaleniem ale teraz trudno to połączyć z obecnymi cenami, gdyż wykres nie uwzględnia zmniejszenia ilości akcji a uwzględnia cenę akcji scalonych i porównuje ją do akcji niescalonych.

Ta sama historia wystąpiłaby gdyby nie uwzględnić nowych emisji akcji i porównywać tylko ceny, bez zmiany mianownika którym jest ilość akcji. Tak aby obydwa okresy były porównywalne.

To podważa zaufanie do tego wykresu gdyż trudno zorientować się w manipulacjach spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -2,72% 46,62 2021-09-20 14:45:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.