Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,59 zł , zmiana od tamtej pory: -28,69%

Ten Wasz motorniczy to jakiś cienki jest

Zgłoś do moderatora
Ten Wasz motorniczy, który tu staruje prędkością i przerzuca zwrotnice to jakiś cienki Bolek jest. Wygląda tak jakby zbierał cały czas papier tylko później nie ma pojęcia jak to opchnąć w rynek, żeby od razu nie spadło a kurs i tak siada. Albo czeka na super info, które na razie nie chce nadejść.
Obserwuję tą firmę od jakiegoś czasu ale papier jest słaby i strach wchodzić i nie zdziwię się gdy nagle obsunie się kurs poniżej lini wsparcia czego Wam nie życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -8,57% 2,56 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.