Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: -27,92%

Ten rok może być naprawdę dobry.

Zgłoś do moderatora
Tower działa w branży, którą kryzys bezpośrednio nie dotknął. Budują sklepy a te jak można zauważyć po wynikach np. Dino mają się świetnie. Niebezpieczeństwem jest jedynie fakt ucieczki Ukraińców z naszego rynku pracy co może skutkować problemami kadrowymi.Jednak że sporo ludzi straciło pracę w branży np. auto motiv i myślę że braki jakoś sobie uzupełnią. Jeśli wyniki będą poprawne to w przyszłym roku czeka nas ekstra podwójna dywidenda co może wpływać na kurs już niebawem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TOWERINVT -5,33% 14,20 2021-10-25 16:09:18