Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: -31,25%

Ten posiadł mądrość kto potrafi odejsc

Zgłoś do moderatora
tak samo próżen trosk jakim był kupując papier. Tymczasem gdy tylko nadciąga niebezpieczeństwo, wpadamy w popłoch, bledniemy, ronimy bezsilne łzy, obwiniamy innych forumiczów. Cóż haniebniejszego niż poddawanie się niepokojowi na samym progu bezpieczeństwa? Nikt nie troszczy się o to jak zarabiać dobrze, lecz jak zarabiać szybko, jakkolwiek wszyscy mogą się zdobyć na szybki zarobek, a nikt nie chce sprawic by dzialac tak aby zarabiac dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AVATRIX -1,43% 1,10 2021-12-06 13:52:23