Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,95 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

tempo zakupu akcji Orphee przez Cormay spadło

Zgłoś do moderatora
Tempo zakupu akcji Orphee przez Cormay spadło (właściwie zakupów brak).
Ktoś desperacko trzyma akcje Orphee i nie chce sprzedać.
Dlaczego Cormay nie robi wezwania na akcje - średnia za ostatnie czasy jest dość niska (posiadacz akcji nie miałby zbyt wielu argumentów do nie przyjęcia ceny 1,95)?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORPHEE -1,52% 1,95 2019-11-15 16:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.